• Buurmalsen 1
  • Buurmalsen 3
  • Buurmalsen 6

Buurmalsen & Dorpsraad

De Dorpsraad Buurmalsen zet zich voor én met de inwoners in om de leefbaarheid in Buurmalsen te behouden en te vergroten. 

Leefbaarheid is iets van ons allemaal.

Gedicht van Janny van Arkel

Dorpsraad Buurmalsen is op zoek naar jou!

Uitkomst enquête woningbehoefte Buurmalsen

Steun voor Oekraïne

Steun voor Oekraïne

Nieuwe school niet in Buurmalsen & update 14 oktober 2020

Nieuwe school niet in Buurmalsen & update 14 oktober 2020

Groenbrigade Buurmalsen steekt de handen uit de mouwen

Groenbrigade Buurmalsen steekt de handen uit de mouwen

Zwerfafvalbrigade

Zwerfafvalbrigade

De maatschappij is in ontwikkeling, Buurmalsen leefbaar houden is dus een continu proces.

Dat maakt dat leefbaarheid iets is van ons allemaal.

De Dorpsraad wil ideeën van bewoners bundelen, richting geven en omzetten in daden. Het is dus belangrijk dat de inwoners van Buurmalsen hun wensen kenbaar maken! De gezamenlijke rode draad die we daaruit kunnen vormen voor ons dorp bepaalt de keuzes, die we namens ons allemaal maken en verantwoorden op deze website.

Wij rekenen op alle inwoners van Buurmalsen.

Hotel geopend in Buurmalsen!

Misschien heb je ze al gezien, de 2 bijenhotels die in ons dorp staan. Dit voorjaar heeft Johan Runge, enthousiast lid van de groenbrigade èn groot bijenliefhebber, 2 prachtige bijenhotels in elkaar getimmerd van wat restjes hout die nog bij hem thuis lagen.
 
Deze hotels hebben een mooie plek gekregen in de 2 plantenborders die de groenbrigade heeft gemaakt op de hoek van J. de Ridderstraat/Pastorielaan en Prins W.A. straat/Pastorielaan. De bijen hebben de hotels al gevonden want er zijn al diverse kamers bezet! Als dank voor de mooie bouwwerken heeft de dorpsraad hem een fles single malt whisky gegeven. Van al dat timmeren krijg je dorst nietwaar?
bijenhotel

Algemeen

Disclaimer

Contactgegevens

dorpsraadbuurmalsen@gmail.com

 

Op de hoogte blijven?